Rupture de stock
1 350,00 Dhs
1 000,00 Dhs
Livraison à domicile
sous 2 à 5 jours
Retrait Access Computer Magasin
Sous 1h
Paiement à
la livraison
Garantie
Légale
Satisfait Ou
Remboursé
Livraison À
Domicile
Les points forts
| Model | CL7713 ARGB White |
| Color | White |
| Mainboard | ATX/m-ATX |
| Graphics Card SIze | 330mm,support VGA vertical |
| CPU Cooler Size | 165mm |
| Drive Bays | 2x3.5' HDD area 2x2.5' SSD area |
| Left Side Cover | Tempered Glass |
| Top I/O | 1 x USB3.0, 2 x USB2.0, Hd Audio |
| Top Cooling System | 2x12/14CM area/240/280 water cooling Option |
| Rear Cooling System | 1x12CM area option |
| Front Cooling System | 3x12/14CM area/2*20CM area /240-280-360 water cooling Option |
| Power Supply Area | ATX type |
| Material thickness | 0.70mm |
| Product Size(mm) | 390*230*470 |
| Chassis Size without Front panel (mm) | 360*230*455 |
| Packing Size(mm) | 520*315*480 |
| 40'HQ quantity | 850pcs |
Les points forts
| Model | CL7713 ARGB White |
| Color | White |
| Mainboard | ATX/m-ATX |
| Graphics Card SIze | 330mm,support VGA vertical |
| CPU Cooler Size | 165mm |
| Drive Bays | 2x3.5' HDD area 2x2.5' SSD area |
| Left Side Cover | Tempered Glass |
| Top I/O | 1 x USB3.0, 2 x USB2.0, Hd Audio |
| Top Cooling System | 2x12/14CM area/240/280 water cooling Option |
| Rear Cooling System | 1x12CM area option |
| Front Cooling System | 3x12/14CM area/2*20CM area /240-280-360 water cooling Option |
| Power Supply Area | ATX type |
| Material thickness | 0.70mm |
| Product Size(mm) | 390*230*470 |
| Chassis Size without Front panel (mm) | 360*230*455 |
| Packing Size(mm) | 520*315*480 |
| 40'HQ quantity | 850pcs |
Nouveautés
HP EliteBook 840 G9 Core i7-1265U I 16Go I 256 Go SS...
-19%
En stock
5 250,00 Dhs
6 500,00 Dhs
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 22 Gen 3 – i5-7400T, ...
-18%
En stock
2 750,00 Dhs
3 350,00 Dhs
HP EliteOne 800 G6 All-in-One – i5-10500 | 16Go | 25...
-19%
En stock
6 300,00 Dhs
7 800,00 Dhs
Écran 27" HP EliteDisplay E272q QHD (Quad HD) 2560 x...
-28%
En stock
1 299,00 Dhs
1 800,00 Dhs